Robert Kirakosyan

Robert Kirakosyan

Narodil jsem se v dubnu roku 1990 ve slunečném Jerevanu, hlavní­m městě Arménie. Je mi 26 let a v Čechách z toho žiju už 20 roků. Do České Republiky jsme se přestěhovali v roce 1996.

Věří­m že by každý člověk měl být pro společnost co největší­m pří­nosem a tak jsem si po gymnáziu vybral cestu podnikání­ nejenom kvůli této vizi, ale hlavně kvůli tomu že jsem naprosto přesvědčen, že by život člověk měl proží­t dělání­m toho, co ho naplňuje a baví­. Netvrdí­m, že člověk nemůže být pří­nosem pro společnost aniž by byl podnikatelem, ale můj charakter zkrátka pasuje do této kategorie a ta schopnost být sám k sobě zcela upří­mný je něco co mi umožnilo si toto včas uvědomit. Naplňuje mě kreativní­ práce, inovace, nové technologie ale i obyčejně dobře odvedená práce. Mám velký respekt k lidem, kteří­ žijou svou profesí­ a snaží­ se být tí­m nejlepší­m ve svém oboru.

V Závodní­m Centru Rcade mám na starosti Marketing a vše s tí­m spojené. Pokud budete cokoliv potřebovat ohledně marketingu kontaktujte mne na marketing@rcade.cz. Pokud potřebujete poradit s terraformování­m planety potom pište na r.kirakosyan@rcade.cz.

Předchozí novinkaSeznam novinekNásledující novinka